Українцям розповіли, як перемогти COVID-19: так має поводитися кожен

Українцям розповіли, як перемогти COVID-19: так має поводитися кожен

Коронавірус в Україні можна перемогти, але треба трохи постаратися

Ольга Голубовська, відомий український інфекціоніст, розповіла, як українцям спільними зусиллями перемогти коронавірус. І для цього, за словами заслуженого лікаря, не потрібно робити нічого складного.


Про це завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця розповіла в ефірі політичного ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» від 9 жовтня.

Голубовська нагадала про необхідність ретельно мити і обробляти руки, а також носити захисні маски.«Всі українці повинні розуміти: так як ми знаходимося в осередку вже, весь світ вже знаходиться у вогнищі. Ми всі повинні поводитися, як потенційно інфіковані. Я, ви, кожна людина повинна розуміти, що в цей момент вона вже може бути інфікованою», — заявила лікар.


Читайте також:   Україна точно отримає вакцину від COVID-19: COVAX схвалив запит

Вона додала, що на кожному з нас лежить відповідальність за ближнього, до якого без засобів захисту не можна підходити ближче ніж на два метри.

Ольга Голубовська розповіла також в цьому ефірі, що наступні півроку для України будуть дуже важкими.

А ось міністр охорони здоров’я Максим Степанов виправдався за ситуацію з коронавірусом в Україні. Чиновник пояснив це тим, що система охорони здоров’я дісталася нинішнім керівникам у зруйнованому стані.

Читайте також:   Коронавірус в Україні сьогодні: статистика на 25 серпня

Ольга Голубовська розповіла, як перемогти коронавірус в Україні

Зазначимо, що за останні три доби кількість нових хворих коронавірусом в Україні перевищує п’ять тисяч. Так, на 10 жовтня в країні на 5728 випадків у країні стало більше. З початку пандемії в країні коронавірусом захворіли 256 266 осіб. Одужали вже 112 570 людини, в тому числі 1920 — за вчора.

Залиште свій коментар