Українцям озвучили дату приходу нової хвилі коронавірусу штаму «Дельта»

Українцям озвучили дату приходу нової хвилі коронавірусу штаму «Дельта»

Україні не минути нової хвилі коронавірусу через штам «Дельта», але нова хвиля може піти за трьома сценаріями.Про це розповів у програмі «Сьогодні ввечері» на телеканалі «Україна 24» міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.

«Традиційно є кілька моделей розвитку (ситуації з епідемією коронавірусу — ред.) — оптимістична, песимістична і посередня. Найбільш песимістична говорить про початок в третій декаді вересня, це за умови, якщо ми будемо ігнорувати вакцинацію, не будемо дотримуватися масочний режим. Якщо у нас щодня збільшується кількість вакцинованих, дотримується масочний режим, безпечна дистанція, тоді ми говоримо про більш оптимістичний сценарій», — сказав він.


Немчинов впевнений, нової хвилі Україні не уникнути.

«Але ми цього не зможемо уникнути, як не уникли більшість європейських і північноамериканських країн, азіатських країн, де також на досить високому рівні ступінь вакцинації населення. Захворювання омолоджується, в Україні вже вакцинують підлітків, тому що цей штам «Дельта», зокрема, вражає і молодше покоління, яке, навіть безсимптомно хворіючи, повертається до поширення інфекції, зараження інших людей», — попередив Немчинов.


Основні симптоми зараження «Дельтою» в даний час

Найбільш поширеними симптомами коронавірусу зараз є головний біль, біль у горлі, нежить і лихоманка — аналогічні застуді.

Деякі американські медики також відзначають задишку, кашель та інші проблеми з легенями.

Залиште свій коментар