Українцям доведеться проходити самоізоляцію після повернення з низки країн через штам Омікрон. Усі подробиці

Українцям доведеться проходити самоізоляцію після повернення з низки країн через штам Омікрон. Усі подробиці

Громадяни України, які повернулися з країн, де раніше були виявлені випадки зараження новим варіантом коронавірусу Омікроном, мають пройти самоізоляцію. Таке рішення уряд ухвалив після випадків виявлення нового штаму в країнах Європи в понеділок, 29 листопада.Як повідомляється на сайті Кабінету міністрів, йдеться про мандрівників, які побували в Південно-Африканській Республіці, Ботсвані, Зімбабве, Намібії, Королівстві Лесото, Королівстві Есватії та Мозамбіку понад 7 днів протягом останніх 14 днів. Термін самоізоляції по прибуттю в Україну складе 14 днів.

Крім того, в уряді закликали українців утриматися від поїздок до країн, де було виявлено штам Омікрон. Також міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко уточнив, що надалі список країн може бути розширено.


У МОЗ зазначили, що поки невідомо, чи викликає коронавірус штаму Омікрон більш тяжкий перебіг хвороби. Перші випадки інфікування цим штамом були зафіксовані у молодих людей (студентів університетів), які зазвичай мають більш легкий перебіг хвороби. Проте загальний рівень зараження у Південно-Африканській Республіці підвищено.

Залиште свій коментар