Українців зворушили чернівецькі лікарі, які рятують хворих із COVID-19

Українців зворушили чернівецькі лікарі, які рятують хворих із COVID-19

У мережі показали фото медсестер і лікарів однієї з лікарень Чернівецької області, які лікують хворих на коронавірус COVID-19.Знімками у Facebook поділилася пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації. Світлини зроблені в інфекційному відділенні Новоселицької ЦРЛ.

Новоселицька центральна районна лікарня


Новоселицька центральна районна лікарня

facebook.com/cvODA


«У палату з хворим на COVID-19 заходить тільки одна медсестра у відповідному костюмі. Лілія Штефанеса підключає пацієнтку до крапельниці. «Увага, зараз буде неприємно… Все, Ви молодець!» – каже вона, заклеюючи лейкопластиром катетер із трубкою на руці жінки», – розповіли в ОДА.

Перед виходом медсестра обробляє руки із захисним екраном на обличчі дезінфектором.

«Знаєте, чомусь завжди інфекційні відділення забезпечувалися в останню чергу. Або взагалі в чергу не включалися. Цю ж ситуацію ніхто не міг припустити», – процитувала пресслужба співробітницю лікарні.

«Із пульверизатора оббризкують абсолютно все: вікна, двері, підлогу, стіни до стелі. Ми розуміємо, тому й убезпечуємося, як можемо», – розповіла лікарка Наталія Банарь.

Користувачів мережі розчулили фотографії лікарів за роботою. «Якщо в світі й існують добрі феї, то вони виглядають саме так», – написала в коментарях одна з користувачок мережі.

Додамо: за станом на 18 квітня в Чернівецькій області підтверджено 840 випадків зараження коронавірусом. Всього в Україні – 5106. Померло 133 особи, 275 пацієнтів повністю одужали.

Залиште свій коментар