Українців просять про допомогу для батька двох дітей: «Змушені бути жебраками…»

Українців просять про допомогу для батька двох дітей: «Змушені бути жебраками…»

В Івано-Франківську просять про допомогу чоловіку, який потребує операції з пересадки ниркиПро це повідомляє Politeka з посиланням на повідомлення у соцмережі.

Так, для збору коштів на допомогу батькові двох дітей з Івано-Франківська створили сторінку у Facebook.


Артем Корнейчук потребує пересадки нирки.

У батька двох дітей Артема Корнейчука відмовили нирки. Він вже пережив одну операцію з пересадки — донором став його рідний батько. Однак орган не прижився, і тепер чоловікові потрібна повторна пересадка.


Чоловіка погодилися прийняти в клініці в Білорусі, проте на обстеження і операцію треба чимала сума.

Сім’я Артема опинилася у скрутній ситуації — не так давно на їхню долю випала інша біда. Всі сили і кошти довелось кинути на лікування сина Марка від раку. Хлопчика лікували у клініці в Римі, де він пережив 9 хіміотерапій.

Тепер у родини не залишилось абсолютно жодних коштів, щоб дозволити собі лікування Артема, тому українці змушені звернутися за допомогою до небайдужих людей, щоб зібрати необхідну суму.

«Я безробітна мати в декреті, яка доглядає за двома маленькими дітьми, один з яких інвалід 1-ї групи, батько не працюючий інвалід 1-ї групи інвалідності, допомоги ніякої немає, я змушена бути «жебраком» у власній країні… Залишається шукати допомогу в небайдужих серцях», — написала дружина Артема.

Залиште свій коментар