Українців переводять на високі газові тарифи: хто заплатить 12 грн за куб взимку

Українців переводять на високі газові тарифи: хто заплатить 12 грн за куб взимку

Українців без дозволу переводять на високі газові тарифи: замість 8 грн за кожен куб доводиться платити 12 грн. Це відбувається через те, що чинний постачальник відмовляється виконувати свої зобов’язання і клієнта автоматично переводять на постачальника останньої надії. А тарифи в нього вищі.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Клієнти дізнаються про те, що їх перевели на нові тарифи, тільки коли отримують дзвінки з вимогою погасити борг. За правилами, попереджати споживача повинен той постачальник, який припинив постачати газ і через якого клієнта перевели на постачальника останньої надії.


Читайте також:   «Капуста з Албанії, часник – з Єгипту» – в українських супермаркетах в той час, як українські фермери змушені викидати свою продукцію


Однак часто постачальники цього не роблять: інформацію навіть не розміщують на своєму офіційному сайті. За правилами:

  • постачальник останньої надії пропонує тарифи, які на 50% вищі, ніж у інших постачальників;
  • користуватися послугами постачальника останньої надії можна тільки 60 днів: після цього блакитне паливо від’єднають;
  • щоб перейти на нового постачальника, потрібно погасити заборгованість перед попереднім.

Також варто відзначити, що навіть якщо постачальник перестав постачати газ, погашати борги все одно потрібно. Щоб не перейти на високі тарифи, необхідно постійно стежити за ситуацією у свого постачальника та перевірити, чи уклав він контракт із «Нафтогазом», і чи отримає газ за низькими тарифами.

Залиште свій коментар