«Українці, зрозумійте ви нарешті, що без російської мови ви станете «німим» плем’я третього сорту»: дружина Медведчука

«Українці, зрозумійте ви нарешті, що без російської мови ви станете «німим» плем’я третього сорту»: дружина Медведчука

Телеведуча Оксана Марченко вважає, що без знання російської мови українці опиняться в ізоляції від світу та перетворяться на “плем’я третього сорту”.Дружина одіозного політика Віктора Медведчука підозрює, що мета “мовного закону” – це повернути Україну до “кріпосного ладу”, де українці будуть “темні та забиті”, митимуть туалети та збиратимуть полуниці.

Розлогий допис про це Оксана опублікувала в себе в Instagram, із дуже промовистою картинкою.


Спирається вона в ньому на дослідження Массачусетського технологічного інституту, згідно з яким сучасна кроскультурна комунікація тримається лише на шести мовах, зокрема російській.

“…”Патріоти”, о жах! Я не бачу там української! Що ж відбувається!? А відбувається наступне: під прикриттям “захисту мови” нинішня влада, яка активно проштовхує новий мовний закон, хоче відрізати українців від світу та перетворити в “німе” плем’я третього сорту”, – забідкалася Марченко.


“Припустити, що українці масово вивчать одну з іноземних мов та користуватимуться нею як носії – утопія, маячня! Українська відноситься до слов’янської групи мов, тому нам так легко вивчити російську. Отже, нам запросто володіти мовою світової науки. Але нас позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію тощо російською мовою, і “горе-патріоти” відрізають українців від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації”, – зазначила вона.

“Астанавітєсь!”, – хоче сказати Оксана

Тут, на думку Оксани, і ховається величезна зрадонька.

“Чому вони це роблять? Може, тому, що майбутнім прибиральникам, доглядальницям, збирачам полуниць та просто жебракам не треба багато знати? Вони повертають Україну до “кріпосного” ладу, де темним, забитим українцям нема навіщо мислити? Звісно, для миття туалетів інтелект не потрібен”, – взялася лякати дружина Медведчука.

Марченко підкреслила, що вільно володіє українською та російською мовами, розуміє всі слов’янські мови та спілкується англійською. Та як громадянка України – виступає “проти дискримінації інтелекту співвітчизників, приниження російської та мов національних меншин”, захищених Конституцєю України.

“Вільних громадян “вільної” країни заганяють у “стійло”?”, – припустила Марченко.

Джерело

Залиште свій коментар