Свою реакцію на обурливі висловлювання Путіна Притула опублікував у форматі відеозвернення.


Шоумен констатував, що зазвичай немає звички коментувати «маразми літнього російського дзюдоїста». Однак фраза Путіна «терпи, моя красуне» викликала у Притули певні рефлексії на цю тему.

Подібну риторику він (Путін – 24 канал) може собі дозволити виключно щодо такого ж, як він, я маю на увазі Лукашенка. Це такий «терпіла», якому така риторика актуальна і справедлива,
– сказав він.


Водночас, за словами Притули, щодо українців таке не працює. Навпаки – після подібних заяв ми розуміємо, що з цим «пеньком» нема про що говорити.

«Єдине, про що ми повинні хвилюватися, – це, щоб у нас була сильна армія, яка дасть по зубах цьому ґвалтівнику», – заявив політик.

Наостанок Притула згадав російський вірш, який, на думку, шоумена, описує майбутнє Володимира Путіна. Щоправда, замість слова «піп» треба вставити «Путін».

«Як у нашого попа,
У попа Єрошки
Дівки відірвали ***,
Носять замість брошки», – процитував Притула.

Так от, Україна житиме довго і щасливо, а тебе, лисий ботокс, розберуть колись на запчастини,
– підсумував український політик.

Притула різко відповів на висловлювання Путіна щодо України: дивіться відео

Скандальна заява Путіна

  • Президент Росії під час пресконференції з Макроном 7 лютого відзначився низкою цинічних та маніпулятивних заяв. Зокрема, у контексті мінських домовленостей звернувся у бік України: «Терпи, моя красуне».
  • Згодом його прессекретар Дмитро Пєсков взявся пояснювати, що ж Путін мав на увазі. Зокрема, президент країни-окупантки начебто мав на увазі, що «якщо держава взяла на себе зобов’язання, і якщо є підпис глави держави, то ці зобов’язання потрібно виконувати».

Володимир Зеленський вже 8 лютого відповів своєму російському колезі. Він погодився, що Україна – красуня, однак вона точно не належить Путіну.