Україна переможе зло: Збройні Сили привітали українців з Великоднем

Україна переможе зло: Збройні Сили привітали українців з Великоднем

Представники ЗСУ привітали українців піснею зі світлим святом Воскресіння.Збройні Сили України привітали українців зі Великоднем.

Відповідне вітання розміщене у повідомленні на офіційній сторінці Генштабу ЗСУ України у Facebook.


«Воскресіння Сина Божого є свідченням торжества життя над смертю, перемоги добра над злом.
«Смерть, де твоє жало? Пекло, де твоя перемога? Знищено Ісусом Христом!» — полум’яно вигукує апостол Павло, розповідаючи сучасникам і нащадкам про цю видатну подію в історії людства», — нагадали українські військові.«Нам з вами випало жити в переломні часи, коли знахабніле зло прийшло до нас посіяти страх і смерть. Між 500-кілограмовими авіаційними бомбами, дикими ордами російських окупантів та мирним населенням квітучої України — лиш янгольське воїнство та особовий склад Збройних Сил України. Ми, військовослужбовці, докладемо всіх зусиль, щоб дарований Богом сьогоднішній Великдень був мирним і радісним для вас, дорогі українці. Ця пісня є нашим подарунком всім, кого ми захищаємо, — а також захисникам України на полях боїв», — йдеться у повідомленні.


«Господь переміг смерть та пекло — і Україна переможе зло, що повстало проти нас. Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!», — резюмували у ЗСУ.

Виконали пісню музиканти і співаки Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України під художнім керівництвом Заслуженого диригента України Дмитра Антонюка.

Залиште свій коментар