Україна має стати такою, як Білорусь, а Путін – адекватна людина – Лукашенко

Україна має стати такою, як Білорусь, а Путін – адекватна людина – Лукашенко

Він також вкотре запевнив, що в Україні не воює жоден білоруський солдат.Самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко назвав президента Росії Володимира Путіна абсолютно здоровою та адекватною людиною, а також заявив, що Україна має стати такою, як Білорусь.

Про це Лукашенко сказав в інтерв’ю японському телеканалу TBS.


«Росія пропонує Україні такі речі, які відбуваються у Білорусі. Тобто Україна має стати такою, як Білорусь. З певними нюансами», – сказав самопроголошений президент.

«Вона (Україна – ред.) не повинна мати ядерної зброї, не повинна загрожувати Росії, вона не повинна забороняти людям, які живуть в Україні, розмовляти будь-якою мовою», – повторив Лукашенко пропагандистські заяви Путіна.


Самопроголошений президент Білорусі також заявив, що президент РФ пропонує президентові України Володимирові Зеленському «абсолютно прийнятний варіант договору» і що «Росія у цій війні не програє».

Лукашенко вкотре запевнив, що «жоден білоруський солдат в Україні не воює».

«Ми не нападаємо на Україну, ми не бомбимо Україну, нас ніхто не просить цього робити», – сказав він.

При цьому пригрозив – якщо Україна «продовжуватиме ескалацію» щодо Білорусі, то «ми відповімо». 

«Я практично переконаний, що нам не доведеться воювати з Україною», – додав Лукашенко.

«Якщо ви думаєте, що Путін нездоровий – він живіший від усіх живих. Він абсолютно адекватна і нормальна людина. Він, як ніколи, у формі», – сказав самопроголошений президент.

Залиште свій коментар