Україна, Британія і Польща офіційно оголосили про тристоронній альянс

Україна, Британія і Польща офіційно оголосили про тристоронній альянс

Держави 17 лютого офіційно оголосили про утворення тристороннього формату співпраці.Україна, Велика Британія і Польща у четвер, 17 лютого, офіційно оголосили про утворення тристороннього формату співпраці.

Про це заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба на спільній з головою МЗС Британії Ліз Трасс пресконференції в четвер, 17 лютого.


«Сьогодні ми маємо честь і приємність повідомити про започаткування Україною, Великою Британією та Польщею нового тристороннього формату співпраці«, – сказав Кулеба.

Він анонсував, що невдовзі на сайтах МЗС з’явиться спільна заява міністрів трьох держав.


«У ній йдеться, зокрема, про те, що Велика Британія та Польща стоятимуть пліч-о-піч з українським народом у зусиллях із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів. Польща та Велика Британія допомагатимуть нам обороняти нашу державу«, – сказав голова МЗС України.

«Також ми зосередимо свої зусилля у тристоронньому форматі на економічній, торговельній, енергетичній співпраці та боротьбі з дезінформацією. Окрему увагу три наші країни будуть приділяти підтримці Кримської платформи«, – додав Кулеба.

Залиште свій коментар