У Херсоні рекламували поїздки в Москву для щеплення «Супутником V»: СБУ вже втрутилася

У Херсоні рекламували поїздки в Москву для щеплення «Супутником V»: СБУ вже втрутилася

Одне з херсонських ЗМІ рекламувало на своєму сайті організацію поїздок у Росію задля щеплення забороненим в Україні «Супутником V». У справу вже втрутилася СБУ.Інформація про вакцина-тури до Росії з’явилась на херсонському ресурсі Херсон Онлайн. Наразі стаття вже видалена, але залишилися її скриншоти.


У статті йшлося про те, що для українців є можливість поїхати до Москви та прищепитися «Супутником». У матеріалі навіть вказані були місця, де саме у столиці країни агресора можна вакцинуватися.

Депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко звернувся до Служби безпеки України з цього приводу. Як він зазначив у своєму дописі на фейсбуці, правоохоронці вже втрутилися, а реклама «вакцина-турів» зникла.


Що це за вакцина – «Супутник V»?

  • «Супутник V» – перша офіційно зареєстрована вакцина проти коронавірусу.
  • Головне застереження світової спільноти проти цього препарату: він не пройшов найважливішої  “Щеплять хрін знає чим”: біофізик розповів, чим небезпечна російська вакцина – третьої стадії клінічних випробувань.
  • Єдине, що відомо про 3 фазу клінічних випробувань, – це дані, які сама ж Росія оприлюднила у виданні The Lancet  Загадково померли 4 людей, – Der Spiegel про російську вакцину проти COVID-19 . Там мовиться, що «Супутник V» – дуже ефективний препарат.
  • В Україні російську вакцину офіційно заборонили використовувати.

Вакцини від коронавірусу порівняння
Які існують вакцини від коронавірусу і чим відрізняються / Інфографіка 24 каналу

Залиште свій коментар