У Харкові попрощалися із загиблим на Донбасі воїном ЗСУ. Фото та відео

У Харкові попрощалися із загиблим на Донбасі воїном ЗСУ. Фото та відео

У середу, 17 лютого, у Харкові попрощалися із воїном Збройних сил України Дмитром Мироненком, який загинув під час підриву в зоні бойових дій на Донбасі 14 лютого.Кадри з жалобної церемонії оприлюднили на Telegram-каналі «ВЕХА (Харків)». Герою було 26 років. Місцем його останнього спочинку стала Алея слави на харківському кладовищі №18 (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Віддати останню шану Героєві прийшли його рідні, приятелі, однокласники та побратими, пише «Суспільне». Мироненко до 9 класу навчався у 38 школі у Харкові. У 2015 році юнак закінчив коледж управління інформаційних технологій.


Похорон військового
Харків прощається із Дмитром Мироненком

«Дуже тяжко бути на прощанні, адже ти втрачаєш своїх побратимів, військовослужбовців. Це був його другий військовий контракт. Дмитро був хоробрим, він з гідністю та честю виконав свій професійний обов’язок, захищаючи свою Вітчизну. Шана велика його батькам, у нашому батальйоні він навічно залишиться завжди усміхненим та бадьорим», – сказав заступник командира 122 окремого аеромобільного батальйону Ігор Сук.

Похорон Дмитра Мироненка
Алея слави у Харкові

Відомо, що молодий захисник боронив Україну у лавах нашої армії з 2017 року. У нього залишилися батьки.


Нагадаємо, що двох побратимів Мироненка, які загинули разом із ним, – капітана Олександра Войтенка та старшого солдата В’ячеслава Олексієнка – похоронять 18 лютого у Кременчуці на Полтавщині.

 

Залиште свій коментар