У Харкові пацієнтці ампутували груди без її згоди: жінка вимагає компенсації в 5 млн грн

У Харкові пацієнтці ампутували груди без її згоди: жінка вимагає компенсації в 5 млн грн

Харків’янка Олена Карманова залишилася без правої молочної залози після хірургічної операції, під час якої лікарі повинні були видалити тільки крихітну її частину. Надалі зразок тканини мали перевірити на наявність раку.Як розповіла сама потерпіла в сюжеті каналу «Україна 24», три роки тому лікарі харківської лікарні запідозрили в неї злоякісну пухлину. Щоб напевно визначитися з діагнозом, вони запропонували їй пройти нескладну операцію з видалення шматочка тканини молочної залози для гістологічної перевірки (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Мені вже було настільки страшно, що я погодилася. Коли я отямилась після наркозу, перше запитання я поставила медсестрам, чи на місці мої груди. Почувши відповідь, у мене почалася істерика і шок, адже я не давала згоди на таке», – пояснила Олена.


Постраждала.

У самому медзакладі стверджують, що жінці надали чітко поставлений діагноз, в який вона досі не вірить. Під час проведення операції з видалення молочної залози єдиною помилкою було те, що хірург не зробив про це офіційного запису.

Постраждала звернулася в поліцію, де за фактом порушено кримінальну справу про неналежне виконання обов’язків хірургами. Тим часом Олена Карманова має намір через суд отримати відшкодування морального збитку – 5 мільйонів гривень. За ці гроші жінка сподівається поставити імплантат грудей.


 

Залиште свій коментар