У всій Україні конфісковують «євробляхи» на евакуаторах: що відомо

У всій Україні конфісковують «євробляхи» на евакуаторах: що відомо

Автомобілі вилучають просто на митних постах.В Україні продовжують активно конфісковувати «євробляхи».

Про це розповів юрист організації «АвтоЄвроСила» Іван Казачук.


За його словами, автомобілі на європейских номерах виконавча служба забирає просто з митних постів на штраф-майданчики. Таких випадків стає все більше. Забирають авто по всій країні: у Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницькому, Львові та ін.

«По всій Україні відбуваються випадки, коли автомобілі з митних постів спочатку затримують, а потім приїжджає виконавча служба і ці авто забирають», — зазначив Козачук.


Відбувається це через те, що митні брокери, до яких звертаються водії, не перевіряють автомобілів за судовими реєстрами на предмет санкцій. Аргументують вони це по-різному: немає доступу, це не їхня робота, що вони не хочуть/не можуть/не мають.

Наприклад, в кінці минулого тижня аналогічна ситуація сталася на митному посту «Городок» у Львові — авто тросом просто затягнули на евакуатор і забрали з митного поста.

Конфіскація авто передбачена ч.6 ст.481 Митного кодексу. Там говориться, що в разі прострочення терміну вивезення транспортного засобу застосовується санкція у розмірі 170 тисяч грн або його конфіскація.

Залиште свій коментар