У ворога зараз недостатньо сил для нападу на Миколаїв та Одесу, – Кім

У ворога зараз недостатньо сил для нападу на Миколаїв та Одесу, – Кім

Окупаційні війська РФ наразі не в змозі атакувати Одесу та Миколаїв. Їм потрібен відпочинок та перегрупування.Про це в середу, 16 березня повідомив голова Миколаївської обладміністрації Віталій Кім в інтерв’ю «Суспільному». За його словами, сьогодні бої ведуться в полях під Миколаєвом.

«Для того, щоб атакувати, так чи інакше, їм потрібно перегрупуватися, підготуватися, відпочити. Поки що вони не можуть напасти на нас. У всякому разі ми готові. Треба розрізняти сили, кинуті на захист Миколаєва, та атакувальні. Ми працюємо й над захистом, і над атакувальними діями», – сказав Кім.


Він також додав, що раніше окупанти вже намагалися форсувати Південний Буг, проте «там їх зустріли».

«Намагалися розбити плацдарм на північ від Миколаєва, ми знову їм завадили. Як тільки вони розмістилися, українські військові їх атакували. Так, вони поряд з містом, але їхніх сил недостатньо для того, щоб розвернути напад на Одесу. Банально, фізично недостатньо», – розповів голова облдержадміністрації.


Він також повідомив, що ЗСУ спалили багато техніки окупантів, у тому числі тієї, що займалася постачанням.

«Зараз їм потрібно повністю розгорнути цей плацдарм, на північ від нас, потім переміститися ближче до Одеси і розгорнути ще один плацдарм, і лише потім йти на місто. Тому я казав, що Одеса може спати ще два тижні. Вже менше», – сказав Кім.

Залиште свій коментар