У ВООЗ зробили заяву про закриття шкіл під час пандемії COVID-19

У ВООЗ зробили заяву про закриття шкіл під час пандемії COVID-19

Лікарі розповіли, чим небезпечне закриття шкіл для дітейШколи під час коронавірусу повинні закриватися в останню чергу. Таку заяву зробив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейесус. За словами організації, дослідження показало, що після відкриття шкіл туди повернулося тільки 50% учнів, а це велика біда.

Як повідомляє видання The Telegraph, у ВООЗ наголосили, що люди повинні зробити вибір між роботою барів, нічних клубів і шкіл, натякаючи на відмову від розваг на користь навчання.


«З урахуванням руйнівних наслідків для дітей, молоді і нашого суспільства в цілому» школи варто закривати тільки в місцях з високим рівнем передачі вірусу, а «безперервність освіти повинна бути гарантована за допомогою дистанційного навчання», — сказали у ВООЗ.

За словами виконавчого директора ЮНІСЕФ Генрієтти Фор, близько 463 мільйони дітей не змогли отримати доступ до будь-якого дистанційного навчання, коли школи були закриті.


«Величезна кількість дітей, утворення яких було повністю порушено, — це не що інше, як глобальна надзвичайна ситуація у сфері освіти. Згідно з прогнозами, 24 млн дітей кинуть школу через COVID-19 , ось чому ми закликаємо уряди приділяти першочергову увагу відкриттю шкіл після зняття обмежень», — сказала вона.

У ВООЗ і ЮНІСЕФ нагадують, що для запобігання інфекції в школах уряди повинні забезпечити своєчасне тестування та ізоляцію хворих.

Залиште свій коментар