У ВООЗ побачили кінець пандемії коронавіруса

У ВООЗ побачили кінець пандемії коронавіруса

У ВООЗ поділилися хорошими новинами щодо пандемії коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров’я відзвітували про можливості подолання пандемії коронавірусу. Оптимізм вселяють звіти про розробку нових вакцин і недавніх доповідей про їхню ефективність.


Таку заяву зробив генеральний директор (ВООЗ) Тедрос Гебреєсус 23 листопада, під час пресконференції в Женеві, пише DW.«В результаті останніх позитивних даних про випробування вакцин, світло в кінці цього довгого темного тунелю стає все яскравіше. Зараз є реальна надія, що вакцини — разом з прийнятими заходами в галузі охорони здоров’я — допоможуть покласти кінець пандемії COVID-19», — заявив він.

Читайте також:   У В'єтнамі виявили "гібридний" штам коронавірусу: наскільки він небезпечний

Також Гебреєсус закликав багаті країни допомагати бідним у боротьбі з пандемією. Причому він назвав таку допомогу не благодійною акцією, а способом покласти край пандемії, щоб підняти світову економіку.


Глава відомства назвав суму 4,3 млрд доларів, яка буде потрібна для реалізації програми ВООЗ. Ці гроші передбачається виділити на закупівлю і доставку великої кількості вакцин, тестів та медикаментів. У наступному році для цих цілей знадобиться ще 23,8 млрд доларів.

Читайте також:   Учені назвали дати закінчення пандемії COVID-19 у країнах-епіцентрах

Нагадаємо, що в останні тижні відразу кілька компаній-розробників повідомили про успішні випробування розроблених ними експериментальних вакцин.

Залиште свій коментар