У ТРЦ Києва журналістку відмовилися обслуговувати українською мовою: деталі скандалу

У ТРЦ Києва журналістку відмовилися обслуговувати українською мовою: деталі скандалу

У магазині OYSHO в Києві продавчиня та адміністраторка відмовилися обслуговувати клієнтку українською мовою.Це сталося в четвер, 9 липня, повідомила у Facebook тележурналістка, дружина нардепа від «Європейської солідарності» Володимира Ар’єва Наталка Фіцич. Вона уточнила, що зіткнулася з порушенням закону в магазині в ТРЦ SkyMall.

«На ввічливе прохання говорити зі мною українською, продавчиня Анастасія відмовилася, мотивуючи тим, що не повинна підлаштовуватися під клієнта! Адміністраторка, також Анастасія, теж відмовилася», – написала Фіцич.


За словами журналістки, адміністраторка також назвала неправильним те, що вона наполягала на обслуговуванні державною мовою. Фіцич додала, що написала заяву на директора магазину.

Адміністраторка OYSHO.


Адміністраторка OYSHO. Facebook / Наталка Фіціч

«Ілюзій не маю. Я виросла у Києві і все життя через мою українську чую образи і кпини. Все життя! В радянський час мені в спину кидали «селючка», зараз ситуація не краща. У моїй державі, за яку боролись мої діди і прадіди, мене ж дискримінують, а я не маю жодної можливості захистити себе», – обурилася Фіцич.

Вона додала, що після підняття резонансу навколо поста в соцмережі їй зателефонувала адміністраторка Анастасія і просила вибачення.

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Залиште свій коментар