У ТРЦ Києва журналістку відмовилися обслуговувати українською мовою: деталі скандалу

У ТРЦ Києва журналістку відмовилися обслуговувати українською мовою: деталі скандалу

У магазині OYSHO в Києві продавчиня та адміністраторка відмовилися обслуговувати клієнтку українською мовою.

Це сталося в четвер, 9 липня, повідомила у Facebook тележурналістка, дружина нардепа від «Європейської солідарності» Володимира Ар’єва Наталка Фіцич. Вона уточнила, що зіткнулася з порушенням закону в магазині в ТРЦ SkyMall.


«На ввічливе прохання говорити зі мною українською, продавчиня Анастасія відмовилася, мотивуючи тим, що не повинна підлаштовуватися під клієнта! Адміністраторка, також Анастасія, теж відмовилася», – написала Фіцич.

Читайте також:   Хіт дня! ВІДЕО рве мережу!Кров наших хлопців на твоїх руках!, — Гордон жорстко звернувся до росіян

За словами журналістки, адміністраторка також назвала неправильним те, що вона наполягала на обслуговуванні державною мовою. Фіцич додала, що написала заяву на директора магазину.Адміністраторка OYSHO.


Адміністраторка OYSHO. Facebook / Наталка Фіціч

«Ілюзій не маю. Я виросла у Києві і все життя через мою українську чую образи і кпини. Все життя! В радянський час мені в спину кидали «селючка», зараз ситуація не краща. У моїй державі, за яку боролись мої діди і прадіди, мене ж дискримінують, а я не маю жодної можливості захистити себе», – обурилася Фіцич.

Читайте також:   Прeдстaвники України нa “Євробаченні” випyстили нoвy пiсню. Фанати нaзвaли її “хiтярoю” (відео)

Вона додала, що після підняття резонансу навколо поста в соцмережі їй зателефонувала адміністраторка Анастасія і просила вибачення.

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Залиште свій коментар