У Сумах через двох лікарів померла жінка: боялися, що у неї коронавірус

У Сумах через двох лікарів померла жінка: боялися, що у неї коронавірус

У Сумах оголосили підозра двом лікарям, які вчасно не госпіталізували 78-річну жінку, що призвело до її смерті. Медики підозрювали у пацієнтки COVID-19, хоча у неї був негативний тест.Про це розповіли в сюжеті ТСН.

Трагедія сталася ще у квітні 2020 року. Жінку з утрудненим диханням, температурою і високим рівнем цукру в крові швидка допомога більше трьох годин возила по місту.


В інфекційній лікарні їй відмовили, тому що експрес-тест на коронавірус був негативний.

У наступних двох лікарнях їй теж відмовили в госпіталізації, бо підозрювали, що пацієнтку не повністю перевірили, і у неї все ж коронавірус.


І тільки коли лікар швидкої викликав поліцію — жінку поклали в медустанову, але було занадто пізно.

Слідство у цій справі тривало десять місяців. У результаті з’ясувалося, що жінка померла від ускладнень цукрового діабету. Якби не терапевт і анестезіолог обласних лікарень — пацієнтка могла б жити.

«Експерти переконані, що життя жінки вдалося б врятувати, якби лікарі обласної лікарні надали кваліфіковану медичну допомогу. Тому, двом лікарям Сумської обласної лікарні прокуратура повідомила про підозру у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків», — розповіла прес-секретар Сумської обласної прокуратури Наталія Науменко.

Сумах померла 78-річна жінка через халатність лікарів

Залиште свій коментар