У США знайшли лазівку, як прийняти Україну в НАТО і повернути Донбас

У США знайшли лазівку, як прийняти Україну в НАТО і повернути Донбас

Україна з окупованими територіями РФ зможе вступити в НАТОТаку думку озвучив американський дипломат Курт Волкер. (щоб переглянути відео, доскролльте сторінку до кінця)

За його слова, є лазівка, яка дозволить Україні підписати угоду з Північноатлантичним альянсом попри наявність тимчасово окупованих територій.

«Росія не хоче дозволити країнам, таким як Україна, Грузія, Молдова, вступити в Альянс. І вона окупувала певні території в цих країнах», — сказав він.


Курт Волкер

За словами дипломата в НАТО не мають особливого бажання приймати в свої ряди країни, в яких окуповані території РФ, бо в 5 статті Альянсу це автоматично означало б необхідність воювати з Росією, але якщо позбавити РФ права вето щодо вступу в НАТО, то можна не застосовувати п’яту статтю до окупованих територій.

«Ми зобов’язуємося першими не застосовувати силу, щоб їх повернути, і будемо підтримувати тільки мирну реінтеграцію цих територій і відновлення цілісності країн, що прагнуть вступити до НАТО. Це має позбавити Росію стимулів для продовження окупації цих територій»,   заявив Волкер.

НАТО

Раніше російський актор Анатолій Пашинін виступив з пронизливою промовою


Актор-доброволець емоційно прокоментував байдужість багатьох представників українського суспільства до кровопролитної війни в їх країні, яка триває вже шостий рік.

Він заявив, що справжніх українців зараз можна перерахувати на пальцях, а все інше населення він вважає байдужою масою, яка не має права відносити себе до народу.

Залиште свій коментар