У США заявили, що російських військових біля кордону з Україною більшало на сім тисяч

У США заявили, що російських військових біля кордону з Україною більшало на сім тисяч

Росіяни, публічно пропонуючи переговори та заявляючи про деескалацію, приховано мобілізуються для війни.У США розповіли, що кількість російських сил на кордоні з Україною за останні дні збільшилася щонайменше на 7 тисяч військових, попри заяви Кремля про початок відведення.

Про це заявив під час телефонного брифінгу у Вашингтоні високопоставлений чиновник адміністрації Байдена, — пише Укрінформ.


«Російська влада заявила, що відводить війська від кордону з Україною. Ця заява привернула багато уваги як тут (у США – ред.), так і по всьому світу, однак зараз ми знаємо, що це була брехня»,- зазначив представник адміністрації.

Зараз США можуть підтвердити, що впродовж кількох останніх днів Росія збільшила присутність своїх сил на українському кордоні ще на 7 тисяч військових. При цьому підведення підрозділів відбувалося і впродовж минулої доби.


Росія заявляла про готовність до дипломатичної взаємодії, як того прагнули США і союзники. «Але всі ознаки, які ми бачимо зараз, указують на те, що росіяни, публічно пропонуючи переговори та заявляючи про деескалацію, приховано мобілізуються для війни», — підкреслив він.

За словами представника адміністрації, США продовжують отримувати сигнали про наміри росіян сфабрикувати привід для вторгнення в Україну. Це може прийняти різні форми — від провокацій на окупованих територіях до звинувачень НАТО в проведенні операцій нібито з намірами вдертися на територію РФ.

«Ми очікуємо більше брехливих заяв у російських медіа впродовж наступних днів», — зазначив чиновник — і застеріг міжнародну спільноту не сприймати на віру жодну з таких заяв.

Він також наголосив, що Сполучені Штати і союзники продовжать дипломатичні зусилля для запобігання загостренню, але водночас залишаються готовими рішуче відповісти на будь-яку нову агресію РФ проти України.

Залиште свій коментар