У Швейцарії місцеві росіяни та білорус напали на студентів з України: били та бажали смерті. Відео

У Швейцарії місцеві росіяни та білорус напали на студентів з України: били та бажали смерті. Відео

Росіяни та білорус напали на українських студентів, які були змушені тимчасово переїхати до Швейцарії через війну, розпочату Кремлем. Зловмисники кричали та навіть кілька разів вдарили біженців через те, що їх та їхню мову нібито утискають за кордоном.Короткий фрагмент нападу вдалося зафіксувати на камеру телефона. Запис і пояснення OBOZREVATEL ексклюзивно надала одна зі студенток, які зазнали нападу (щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця).

Російськомовні чоловіки напали на українських студентів у Швейцарії.

Інцидент стався 13 серпня у Цюриху. До двох дівчат та хлопця з України на вулиці підійшли російськомовні громадяни, які у грубій формі почали звинувачувати біженців у хейті.


«Ви утискаєте мою мову! Я тут з 1995-го. Навіщо ви тут? Навіщо сюди приїхали утискати мою мову?» — кричав один із зловмисників, який представився білорусом.

Проте українці довго намагалися ігнорувати нападки чоловіків, повторюючи, що вони просто хочуть дістатися свого тимчасового житла.


«Я розумію, чому ви хейтите Москву, але це все політика. Прості люди тут ні до чого, я 15 років живу тут і розумію, що відбувається», — говорив один з росіян англійською мовою. Інший перейшов на російську і теж зазначав, що війна – це все справа політиків, яка не стосується пересічних людей.

У цей час білорус притиснув до стінки одну зі студенток і почав кричати, що вона приїхала у Швейцарію, щоб чинити тиск на російськомовних громадян країни.

«Ти, с*ка, принижуєш росіян, я тут з 95-го, а ти, 20-річна, не маєш права мене принижувати. Я тут живу, ви мене утискаєте», – повторював чоловік.

Після цього він запитав у студента, що намагався його відштовхнути від дівчини, чи він теж з України. Почувши ствердну відповідь, він вдарив хлопця по обличчю. Згодом це повторилося.

Одна зі студенток встигла увімкнути камеру, спробувавши зафіксувати дії зловмисників на відео. Водночас учасники події стали викликати правоохоронців. Поруч опинилися російськомовні литовки – подруги чоловіків, які просили не знімати інцидент і забути про нього.

Білорус натомість не заспокоювався і вигукував побажання українцям смерті. Він вибив телефон з рук студентки і, злякавшись поліції, спробував сховатися у натовпі. До конфлікту долучилися швейцарці, які хотіли звернутися в правоохоронні органи, але не встигли, бо зловмисники втекли.

Потерпілі разом із місцевими знайомими в найближчі дні збираються звернутися до поліції по допомогу.

 

 

Залиште свій коментар