У розвідці пояснили, навіщо окупанти влаштували розстріл військовополонених у колонії Оленівки. Ексклюзив

У розвідці пояснили, навіщо окупанти влаштували розстріл військовополонених у колонії Оленівки. Ексклюзив

Російські окупанти обстріляли колонію у тимчасово захопленій Оленівці, де утримувалися військовополонені захисники України. В українській розвідці пояснили, що це було зроблено для того, щоб приховати свої злочини над ними.Про це представник відомства розповів у коментарі OBOZREVATEL. Офіцер звернув увагу, що цей обстріл стався менш ніж через добу після того, як з’явився страшний відеодоказ тортур, які використовують окупанти щодо українських воїнів.

«У Росії зрозуміли, що це матиме серйозні наслідки. Після цього і відбулася цинічна кривава провокація з військовополоненими», – сказав він.


На думку співробітника розвідки, удар по колонії в Оленівці також був завданий для залякування українських захисників, зокрема, щоб деморалізувати їх.

Крім того, з його слів, цинічною провокацією росіяни могли вирішити зірвати новий обмін полоненими.


«У ситуації, що склалася, комусь дуже не хочеться віддавати наших людей. І таким злочинним методом вони спробували «вирішити проблему», – вважає офіцер.

Ще один співрозмовник OBOZREVATEL у ЗСУ категорично відкинув можливість завдання удару українськими воїнами по своїх же.

«Така заява росіян – цинічна брехня. Її мета не лише прикрити власний воєнний злочин, а й перекласти всю провину на Україну. Тим більше, що завдання ударів можна відстежити. Є об’єктивні засоби контролю», – наголосив він.

Залиште свій коментар