У Росії помітили колону БТР зі «смугами вторгнення» на шляху до залізничної станції. Відео

У Росії помітили колону БТР зі «смугами вторгнення» на шляху до залізничної станції. Відео

В Астраханській області Росії помітили колону бронетранспортерів із білим хрестом на броні. Такі «смуги вторгнення» російські війська наносили і під час холодної війни, коли зіштовхувалися з супротивниками, які використовували ідентичну техніку радянського виробництва.Декілька таких БТР-80 місцеві жителі зняли 14 квітня, дорогою до залізничної станції, що приблизно за 560 кілометрів від кордону з Україною, біля якої росіяни раніше розгорнули великий військовий табір. Про це пише Daily Mail, посилаючись на опубліковані в Twitter кадри (щоб подивитися фото і відео, доскрольте новину до кінця).

«Тоді як у сучасну епоху технології роблять елементарну ідентифікацію непотрібною, фарба може бути використана для залякування супротивників або підвищення морального духу військ. Таке маркування було нанесене на танки радянської армії під час вторгнення в Чехословаччину в 1968 році, тому що у противника були такі самі машини», – йдеться в повідомленні.


Російські бронетранспортери з широкими білими смугами

Видання також посилається на «звіт українського уряду», зазначаючи, що Кремль збирається направити до 30 000 додаткових солдатів у супроводі великої кількості танків і ракетних систем для підтримки 80 000 російських військовослужбовців, які «вже очікують наказу про наступ». Підкреслено, що ці цифри ґрунтуються на перехоплених розвідувальних даних і супутникових фотографіях.

Російські БТР-80 з широкими білими смугами на шляху до вокзалу були помічені 14 квітня

«Москва заявила, що у неї немає планів вторгнення, і вона просто проводить військові навчання, але вчора в Астрахані з’явилися кадри, на яких видно російські бронетранспортери БТР-80 з широкими білими смугами на шляху до залізничної станції», – пише ЗМІ, відзначаючи, що це лише посилює «недобрі передчуття, що нависли над регіоном».


Подібне маркування було нанесено на танки радянської армії під час вторгнення в Чехословаччину в 1968 році
Колону російських БТР-80 помітили 14 квітня в Астраханській області РФ

 

Залиште свій коментар