У Росії осоромилися заявою про кількість збитих в Україні СУ-25: стільки й не було

У Росії осоромилися заявою про кількість збитих в Україні СУ-25: стільки й не було

Російські пропагандисти спільно з Міноборони РФ відзвітувались вже про 70 «збитих» українських Су-25. Проте ЗСУ усього мали на озброєнні 24 таких винищувачі.Про це повідомили в Українськоому мілітарному центрі. Так, за інформацією громадської організації, станом на 24 лютого у розпорядженні наших військових були дві ескадрильї Су-25 по 12 літаків.

Водночас, невідомий їхній технічний стан та, взагалі, боєздатність. Проте 9 липня у Росії вже заговорили про 70 «знищений» винищувач. Тобто пропагандисти назвали втричі більшу кількість літаків, ніж взагалі мають Повітряні сили ЗС України.


Дані про «досягнення» окупантів зібрали адміністратори сторінки MilitaryAviationUA, які проаналізували усі виступи представників Міноборони РФ з першого дня війни.

Звіт про кількість "знищених" Су-25.

«Очевидно, що росіяни і надалі продовжуватимуть звітувати про збиті українські Су-25. І якщо пересічні громадяни РФ далі віритимуть у ці фейки, то для будь кого, хто орієнтується у реаліях ПС ЗСУ це виглядає максимально неправдоподібно», – прокоментували ситуацію в Українському мілітарному центрі.


Залиште свій коментар