У РФ вирішили «кинути» понад 100 військових, які грабували і вбивали українців: зарплату доведеться відшкодувати

У РФ вирішили «кинути» понад 100 військових, які грабували і вбивали українців: зарплату доведеться відшкодувати

У Росії 101 військовослужбовця, який брав участь у війні проти України, перевели з контрактної служби на строкову. Крім того, порушили питання про повернення отриманої зарплати вояками, які влаштували пограбування та вбивства.Про це OBOZREVATEL повідомили інформовані джерела. Інформація є актуальною на 1 червня 2022 року. Йдеться про військових із елітної 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії Західного військового округу Збройних сил РФ.

Зазначається, що причиною звільнення з контрактної служби у командуванні назвали «небажання брати участь у спеціальній військовій операції». Отримавши свою вигоду в Україні, окупанти відмовилися повертатися воювати.


Особ, які потрапили під звільнення, охарактеризували як тих, «які не витримали випробування, поставлені перед дивізією».

Крім того, командування захотіло повернути гроші, які платили учасникам «спецоперації». Зарплату назвали неправомірно отриманими коштами та хочуть забрати назад.


За даними джерел, у списку фігурують такі військові частини Таманської дивізії.

1. 1-й гвардійський мотострілковий полк (в\ч 31135)

2. 15-й гвардійський мотострілковий полк (в\ч 31134)

3. 147-й гвардійський самохідно-артилерійський полк (в\ч 73966)

4. 47-й гвардійський окремий батальйон зв’язку (в\ч 56139).

5. 1-й гвардійський танковий полк (в\ч 58198).

Зазначається, що перелік осіб є не вичерпним і ці заходи можуть стосуватися і інших військовослужбовців надалі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що близько 90% військових 2-ї Таманської дивізії написали рапорти на звільнення. Морально-психологічна атмосфера у російській армії є не найкращою.

У січні 2015 року Таманська дивізія відзначилася у війні на сході України, де брала участь в обстрілі Маріуполя. У 2022 році частини дивізії беруть участь у повномасштабному вторгненні Росії в Україну, де ведуть бої під Харковом.

Залиште свій коментар