У понеділок, 2 листопада, в Україні запрацював контакт-центр для хворих на ковід

У понеділок, 2 листопада, в Україні запрацював контакт-центр для хворих на ковід

У понеділок, 2 листопада, розпочав роботу Всеукраїнський контакт-центр МОЗ щодо протидії коронавірусу.У ньому можна дізнатися відповіді на запитання про COVID-19 або отримати направлення на аналізи.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу у вівторок, 2 листопада.


За його словами, єдиний на всю країну контакт-центр вирішили створити, оскільки регіональні гарячі лінії часто дають збої.

У колл-центрі МОЗ буде працювати 150 операторів. Номер телефону: 0800602019.


«Тепер кожен громадянин України, у якого виникають питання щодо COVID-19, може зателефонувати, незалежно від того, де цей громадянин перебуває на території нашої країни, і отримати відповідну інформацію. Номер, звичайно, безкоштовний», — сказав Степанов.

Глава МОЗ уточнив, чим можуть допомогти в контакт-центрі.

«Він буде працювати цілодобово, і всі питання, які виникають у вас, шановні громадяни, щодо «ковіду», будь ласка, телефонуйте. Алгоритм дії наступний: якщо оператору необхідно уточнити інформацію, а ви розумієте, що такого буде дуже багато, наприклад, ви подзвонили з якогось невеличкого міста в Хмельницькій області, і вас турбує питання, що ви не можете додзвонитися свого сімейного лікаря. Або ви не можете отримати направлення на здачу аналізів, або комп’ютерну томографію. Або у вас виникли питання щодо ПЛР-тестування. Зрозуміло, що для того, щоб з’ясувати і надати вам вичерпну відповідь, оператору потрібно буде зв’язатися з відповідним містом, з відповідним сімейним лікарем, і потім надати вам цю інформацію», — додав міністр.

За його словами, все це буде реєструватися в CRM-системі, яка автоматично буде відправляти його на розгляд в регіони.

«Потім, після отримання відповіді, оператор обов’язково вам повинен зателефонувати», — сказав Степанов.

Залиште свій коментар