У Полтаві попрощалися з убитим на Донбасі 36-річним воїном

У Полтаві попрощалися з убитим на Донбасі 36-річним воїном

У Полтаві в суботу, 13 лютого, провели в останню путь 36-річного військовослужбовця 81-ї окремої аеромобільної бригади Олександра Глушко, який 11 лютого був убитий кулею снайпера на Донбасі.Тіло загиблого привезли із зони ООС 12 лютого – на кордоні Полтавської області воїна зустрічали десятки полтавців. А в Свято-Успенському кафедральному соборі всю ніч проходила панахида за загиблими військовослужбовцями, повідомляє УНІАН.

Уранці в соборі пройшло прощання родичів із загиблим, після чого тіло воїна привезли на площу перед обласною держадміністрацією, де сотні жителів Полтави вклонилися герою.


Потім тіло Олександра Грушка повезли до села Рунівщина Полтавського району, де його поховали на місцевому кладовищі. Попрощатися з солдатом прийшли його рідні, побратими й односельці.

Олександр Глушко служив у зоні ООС з лютого 2019 року

Олександр Глушко служив у зоні ООС з лютого 2019 року. 11 лютого 2021 року поблизу Зайцевого Донецької області він був поранений кулею снайпера. Солдат отримав першу медичну допомогу, але під час евакуації до госпіталю помер.


У Олександра залишилися дружина, 11-річний син, 9-річна дочка і літня мама.

Залиште свій коментар