«У них шкарпетки для ЗСУ видають, як у нас по 600 рублів»: окупант розповів дружині, як полює на українську амуніцію. Аудіоперехоплення

«У них шкарпетки для ЗСУ видають, як у нас по 600 рублів»: окупант розповів дружині, як полює на українську амуніцію. Аудіоперехоплення

Окупанти полюють навіть за шкарпетками, які видають українським воїнам. А від якості амуніції бійців ЗСУ вони просто в шоці.У цьому зізнався контрактник російських збройних сил, розмовляючи телефоном зі своєю дружиною. Їхнє спілкування перехопила СБУ і оприлюднила запис розмови (щоб послухати аудіоперехоплення, доскрольте до кінця сторінки).

Окупант похвалився коханій награбованими шкарпетками та американським камуфляжем.


«У мене дох*рища українських шкарпеток, і я розумію … які вони пиз*аті. Наші статутні шкарпетки… ними я не знаю чи можна підлогу мити. Розумієш: ми з тобою купували трекінгові шкарпетки по 400 карбованців, по 600 карбованців… ось у них такі видають», – дивується окупант.

Він вихваляє якість амуніції українських бійців, хизується, що поцупив собі «натівський» камуфляж. Окупант зазначає, що справа не у виробнику. За його словами, таке ж якісне і все те, що виробляється для війська в Україні.


«От зараз в мене камуфляж, він взагалі натівський, пошитий в Америці, те саме я можу сказати про весь одяг, який у них є. Про екіпіровку. Та навіть не брати те, що їм постачають, узяти те, що їхня промисловість шиє. Взяти їхні наплічники, їхні шолом. Ну, це реально рівень. Просто я не знаю, чому саме так», – задумався російський солдат.

Окупант не в змозі зрозуміти, що українські військові – це гордість нашої країни. Всі українці допомагають фронту, хто як може, і кожен на своєму місці працює на перемогу.

А російські окупанти для свого керівництва – просто гарматне м’ясо. То хто ж буде для нього старатись і забезпечувати якісним одягом? Найкраща амуніція для окупанта – пластикові пакети для «вантажу 200». Їх, до речі, в Росії не бракує. Принаймі поки що.

Залиште свій коментар