У МЗС РФ запропонували шлях деескалації: Забрати в України іноземну зброю і повернути позаблоковий статус Джерело: https://censor.net/ua/n3315128

У МЗС РФ запропонували шлях деескалації: Забрати в України іноземну зброю і повернути позаблоковий статус Джерело: https://censor.net/ua/n3315128

Деескалації в Україні можна досягти, якщо відкликати звідти західних військових інструкторів, вивезти іноземне озброєння і відмовитись від навчань з НАТО. Крім того, Україна має повернутися до нейтрального позаблокового статусу.Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

«Ми переконані, що добитися деескалації ситуації навколо України можна дуже швидко: для цього треба припинити постачання Україні озброєнь, відкликати з її території західних військових радників, інструкторів, припинити спільні навчання ЗСУ та країн НАТО, а також вивести всі раніше надане Києву озброєння за межі української території», — сказала Захарова на брифінгу.


Представник МЗС РФ нагадала, що напередодні на всій території України розпочалися масштабні командно-штабні навчання Збройних Сил. «Під час цих навчань відпрацьовуватимуться бойові застосування протитанкових ракетних комплексів Next Generation Light Anti-tank Weapon та Javelin, вони отримані з Британії та США, а також турецьких безпілотників Bayraktar», — зазначила Захарова.

«Якщо говорити про регіональну безпеку в широкому контексті, то для її зміцнення НАТО слід, окрім іншого, оголосити про відмову від політики «відчинених дверей». Київ у свою чергу має повернутися до нейтрального позаблокового статусу, який був проголошений декларацією про суверенітет України від 16.07.1990 року», — додала спікер російського .


Залиште свій коментар