У Мінську на території РУВС затриманих складають на асфальт колодами і б’ють кийками – відео

У Мінську на території РУВС затриманих складають на асфальт колодами і б’ють кийками – відео

Протести у Білорусі після двох днів силового розгону не вщухають: є десятки поранених і сотні затриманих. Силовики відчувають свою безкарність і поводяться з мітингарями як з худобою Наприклад, у столиці затриманих вкладають на території РУВС колодами в рядок. Відповідне відео оприлюднив телеграм-канал NEXTA. На ньому дві жінки знімають «краєвид» з вікна: на території Октябрського РУВС люди лежать просто неба на землі.

Жінки коментують: періодично затриманих б’ють кийками.


Люди лежать на асфальті штабелями на території РУВС – дивіться відео


Однак для активних білорусів-протестувальників за два дні це вже стало «нормою». У телеграм-каналах пишуть, що в’язниці переповнені. Людей беруть прямо біля під’їздів, хапають в провулках і «пакують» в автозаки.

Що відбувалося у Мінську ввечері 10 серпня – дивіться відео

За минулу ніч протестів у Білорусі затримали три тисячі осіб. За даними правозахисницької організації «Весна» лише у Мінську затримали понад 640 людей. Більше 600 осіб у всій країні вже отримали адміністративні арешти «на кілька діб».

Протести у Білорусі: головне

  • 9 серпня відбулися вибори президента Білорусі, у яких за даними екзитполів з великим відривом переміг чинний президент Олександр Лукашенко.
  • Після оголошення результатів виборів за даними національного екзитполу тисячі білорусів вийшли на вулиці міст на протест із твердженням про масову фальсифікацію.
  • Одразу після того, як закрилися виборчі дільниці в Білорусі силовики почали затримувати людей.
  • Протягом попередніх двох діб до виборів у Мінськ прибувала важка техніка і водомети, стягувалися війська.
  • У Мінську сталися масштабні сутички із ОМОНом, ті залучили рушниці із гумовими кулями, водомети.

 

Залиште свій коментар