У мережі шокували розповіддю про ситуацію в київській COVID-лікарні: «люта жесть» (фото)

У мережі шокували розповіддю про ситуацію в київській COVID-лікарні: «люта жесть» (фото)

У мережі розповіли про жахливі умови в київській лікарні, де лікують пацієнтів з COVID-19, а також роблять планові операції. Повідомляється, що в коронавірусному відділенні відсутнє зонування, а у лікарів немає засобів захисту.Про це написала журналістка Ольга Омелянчук у своєму Facebook.

Йдеться про Київську міську клінічну лікарню №1, яка знаходиться на «Червоному Хуторі». Дівчина опублікувала фото «ковідного» відділення, розташованого в хірургічній реанімації цієї медустанови.


«Смерть і досвід нічому не вчать. Принаймні, не вчать деяких столичних лікарів», — обурюється Ольга.

За її словами, лікарям, які лікують хворих з коронавірусом, видають тільки звичайні хірургічні накидки та маски. Крім того, ті, хто приходить на зміну у відділення з хворими на COVID-19, працюють також на «скасованих» планових операціях.


«До того ж оперують не (або не тільки) ургентних хворих, а й тих, кому «ну просто дуже треба». Мені невідомо, чи знають пацієнти у хірургії, що медсестра над ними щойно (без відповідних засобів захисту, нагадаю) стояла над хворим з коронавірусом. І я не знаю, чи в курсі вони, що й анестезіолог щойно перевдягався у тому ж приміщенні, що і лікарі з «ковідного» відділення (зонування всюди немає). Але я точно знаю, що це — люта жесть, з якою терміново потрібно щось робити», — йдеться в публікації.

За інформацією Омелянчук, лікарі кілька разів зверталися до завідувача — відповідального за COVID-відділення, але покращити ситуацію не вдалося — мовляв, «ноги» ростуть зверху.

«Медики запевняють, що планові операції зупиняти не будуть, бо це ж можливість заробити. Відтак, сподіваються лише на те, що «ковідне» відділення, принаймні, ізолюють від інших. Щоб, найперше, захистити інших пацієнтів», — пише Ольга.

Вона також додала, що в 1-й міськлікарні до того ж є проблема нестачі персоналу через велику кількість пацієнтів.

У мережі шокували розповіддю про ситуацію в київській COVID-лікарні: "люта жесть" (фото)У мережі шокували розповіддю про ситуацію в київській COVID-лікарні: "люта жесть" (фото)

Коронавірусне відділення Київської міської клінічної лікарні №1 (фото: facebook.com/olga.omelyanchuk.90)

Залиште свій коментар