«У мене ворогів немає!» У Миколаєві торгували одягом із символікою Росії: розгорівся скандал

«У мене ворогів немає!» У Миколаєві торгували одягом із символікою Росії: розгорівся скандал

У Миколаєві в одному з магазинів продавали футболку з символікою країни-агресора Росії.Відео в Facebook опублікував Павло Ткаченко. На футболці зображений герб РФ – двоголовий орел і напис «Вічно вірний».

Чоловік запитав продавців, звідки у них у продажу ця футболка. Але одна з продавчинь накинулася на нього з критикою, відповідаючи, що вона сама росіянка, і 40 років живе в Україні.


«У мене ворогів немає. У мене всі люди брати… Мій син нікого не вбив… Звертайтеся до олігархів, хто ділить територію, а не до нас», – відповідала жінка.

Потім Ткаченко поспілкувався з адміністратором магазину. Врешті було вирішено зняти з продажу футболку й викинути її в урну.

Публікація в соцмережі набрала понад 1,5 тисячі лайків, більше ніж 570 коментарів і 7,8 тисячі поширень. Користувачі мережі підтримували автора відео і засуджували продавчиню.

«Гарний магазин. Є де одягати й вибрати рабів, якщо що», «Продавчиня с*парка», «С*чара московська», «От лярва, голову відірвати», «Красава. У нас війна, а воно торгує символікою окупанта», – обурювалися в мережі.

 

Залиште свій коментар