У Лисичанську дівчина, яка недавно співала про вільну Україну, зустріла окупантів зі сльозами щастя: ми чекали на вас із 2014 року!

У Лисичанську дівчина, яка недавно співала про вільну Україну, зустріла окупантів зі сльозами щастя: ми чекали на вас із 2014 року!

В мережі з’явилося відео з виконавицею-любителькою з Лисичанська, яка не так давно співала про вільну Україну. На новому ролику з нею українка з посмішкою та сльозами щастя сказала російським окупантам, що чекала їх з 2014 року.Відео-склейку опублікували в Telegram-каналі «Боже, яке кончене». Користувачі мережі взірвалися гнівними коментарями (щоб подивитися фото і відео. доскрольте до кінця сторінки).

Після того, як загарбники окупували український Лисичанськ, вони почали знімати містян на камеру. Однією з таких людей виявилася дівчина, що співала кавер на пісню Rampampam про вільну та єдину Україну на честь 30-річчя її незалежності.


Жителька Лисичанська співала про вільну Україну

В 2022 році ж думка виконавиці, ймовірно, змінилася, адже російським окупантам вона зі сльозами щастя на очах відповіла, що відчуває радість від того, що вони зайшли в місто.

Українка пораділа окупації

«Нарешті ми вас дочекалися. Чекали вас ще з 14 року. Ми їздили в Росію, але вирішили повернутися. Дім же», – заявила дівчина з Лисичанську і розсміялася.


В коментарях українців розізлив цинізм та брехня героїні ролику, тому вони залишили свої повідомлення під дописом. Дехто з користувачів припустив, що дівчині або її родині погрожували, однак інші звернули увагу на її щирі емоції.

«Дуже соромно за таких людей», «Кара небесна їх настигне, особливо від наших партизан», «Дівчинка хотіла стати зіркою. Стала зіркою пропагандистських роликів», «Ганьба», – написали вони.

В коментарях українців розізлив цинізм та брехня героїні ролику
Користувачі припустили, що дівчині погрожували
Залиште свій коментар