У Києві злодії обчистили квартири «слуги народу» і прокурора

У Києві злодії обчистили квартири «слуги народу» і прокурора

У Києві обікрали народного депутата (фракція «Слуга народу») і прокурора Офісу генерального прокурора України. Злочини трапилися в Дарницькому і Дніпровському районах столиці в орендованих квартирах.Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел. 27 липня народний депутат Дмитро Любота виявив, що за час його відсутності протягом останніх днів до квартири вдерлися невідомі.

Дверний замок був пошкоджений, а всередині орендованої квартири були розкидані речі. Депутат виявив зникнення техніки – ноутбука MacBook Pro, планшета iPad, а також велосипеда Cannondale.


Дмитро Любота у 2019 році був обраний народним депутатом IX скликання по 177 округу (Харківська область) від партії "Слуга народу"

Дмитро Любота у 2019 році був обраний народним депутатом IX скликання по 177 округу (Харківська область) від партії «Слуга народу»


Від злодіїв постраждав і прокурор Офісу генерального прокурора. Повернувшись із відпустки 26 липня, він виявив, що в орендованій його сім’єю однокімнатній квартирі розкидані речі.

«Слідів зламу на замку не було, злодій підібрав ключі та забрав невелику суму в доларах, а також кілька золотих прикрас», – розповів співрозмовник OBOZREVATEL.

За його словами. це трапилося в багатоповерхівці неподалік від станції метро «Лівобережна».

Залиште свій коментар