У Києві грумінг-салон відмовився обслуговувати україномовну клієнтку. Відео

У Києві грумінг-салон відмовився обслуговувати україномовну клієнтку. Відео

У Києві співробітниця одного з грумінг-салонів на Троєщині відмовилася обслуговувати клієнтку українською мовою. Киянка подала скаргу уповноваженому із захисту держмови Тарасу Креміню.Про інцидент повідомила на своїй сторінці у Facebook Тетяна Шкуратова. Вона розповіла, що хотіла записати свого пса на стрижку до салону на вулиці Миколи Закревського (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Жінці заявили, що вони принципово не обслуговують україномовних клієнтів. Після цього киянка написала негативний відгук і повідомила про порушення уповноваженого із захисту державної мови.


Вона також вирішила відвідати салон, щоб показати «цих дивовижних персонажів». Там вона записала розмову зі співробітницею на камеру.

Грумінг-салон у Києві

Працівниця грумінг-салону грубо спілкувалася з українкою. Вона дорікала киянці через те, що та не постукала, коли заходила, а також залишила негативний коментар.


Також працівниця закладу заявила, що їхні клієнти – собаки, а не люди.

Співробітниця салону, яка відмовилася використовувати українську мову

Шкуратова додала, що спілкувалася про інцидент з Кремінем в ефірі одного з українських телеканалів.

«Омбудсмен наголосив, що за виконанням закону про мову та покаранням за його невиконання повинні стежити місцева влада», – написала мешканка столиці.

Скриншот
Скриншот
Скриншот
Залиште свій коментар