У Фірташа дорожче, ніж у «Нафтогазу»: українцям показали, як платити за газ менше

У Фірташа дорожче, ніж у «Нафтогазу»: українцям показали, як платити за газ менше

Після відкриття ринку газу в Україні громадяни можуть самостійно вибрати постачальника, ціна на паливо у якого менша, ніж у конкурентів. Ця процедура займає близько 5 хвилин.Про те, як зробити це, розповів в Facebook Дмитро Кармазін. Він змінив компанію «КиївГазЕнерджі» на «Нафтогаз».

«Подав заявку на зміну постачальника газу. Через Приват24. Витратив 5 хвилин. Ціна у Фірташа – 9.87 грн. Ціна «Нафтогаз» – 7 грн. В квартирі витрачаю мало, але хочеться зробити приємне «австрійському другу», – написав чоловік.


У коментарі до посту він виклав відео, де детально описаний механізм подачі заявки на зміну постачальника за допомогою програми Приват24.

В оновленому інтерфейсі програми в меню «Послуги» потрібно вибрати пункт «Мої постачальники».


Наступним кроком є вибір адреси, а потім необхідно активувати пункт «Поставка газу». Серед списку нових постачальників можна вибрати того, до кого ви хочете перейти, наприклад, активувати вкладку з компанією «Нафтогаз».

Далі слід заповнити заявку на приєднання адреси клієнта. У ній важливо вказати не тільки фактичну адресу і персональні дані, а й індивідуальний газовий код приміщення. Потім заявку потрібно підписати, використовуючи SmartID.

Протягом декількох днів з клієнтом зв’яжеться фахівець обраної газопостачальної компанії для завершення процедури підключення.

Нагадаємо, компанія «КиївГазЕнерджі», що поставляє газ киянам, контролюється Дмитром Фірташем, Юрієм Бойком і Сергієм Льовочкіним.

Кармазін розповів, як змінити постачальника газу

Залиште свій коментар