Смертельна ДТП під Житомиром: подробиці

Житомирська поліція повідомила, що аварія сталася вночі 22 серпня на позначці 100 кілометрів траси Київ — Ковель — Яготин, біля села Різня.

  • У ДТП потрапили автомобілі Daewoo Lanos та Audi.
  • Спершу було відомо, що керували автівками кияни 37 та 38 років.
  • У тій аварії загинули водій Lanos та його 10-річна донька.

Згодом у соцмережах з’явилася інформація, що загиблий – Валентин Черниченко. Про це написали журналістка Наталія Нагорна та керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.


Текст публікації Наталії Нагорної:

Сьогодні сказали, що загинула людина-мрійник Валентин Черненко. Він мріяв пройти з Києва до Лісабона пішки. І пройшов. Його проводжала донька Єва. Вони загинули в аварії. І Валентин, і його мала. Здійснюйте мрії.


Текст публікації Лани Вєтрової:

Ще вчора, розмовляючи із журналісткою Лілією Мицько, я назвала одним із найграндіозніших рекордів сучасності одиночний піший перехід із Києва до Лісабона завдовжки у 5477 кілометрів, який здійснив 35-річний киянин Валентин Черненко за 161 день. Ще вчора він був для нас живим…

І, можливо, саме в ці хвилини, коли ми про це говорили, Валентин зробив свій останній подих на землі… 22 серпня рекордсмен України Валентин Черненко зі своєю маленькою донечкою Євою загинув у страшній автокатастрофі.

Дівчинка… На старті подарувала татові у далеку подорож свою іграшку, яка стала в дорозі для Валентина щасливим талісманом… Навіть не знаю, чи є такі слова, які можуть полегшити біль утрати.

Хочу простягнути руку підтримки батькові Олексію Черненку. Ваш син назавжди залишиться гордістю України, як рекордсмен, який реалізував одну із найнеймовірніших подорожей і навчив нас усіх вірити своїм мріям.

Коротко про Валентина Черненка та його рекорд

  • Валентин Черненко був професійним хокеїстом, а після завершення кар’єри став професійним мандрівником.
  • У 2019 він за 161 день наодинці й пішки перейшов із Києва до Лісабона – 5477 кілометрів через всю Європу.
  • У такий спосіб він поставив рекорд – найдовший піший похід, здійснений українцем.