У Донецьку велика колона техніки та солдатів рушила в напрямку лінії зіткнення

У Донецьку велика колона техніки та солдатів рушила в напрямку лінії зіткнення

Очевидці в окупованому Донецьку повідомили про рух великих ешелонів військової техніки та військовослужбовців із центру міста в напрямку до лінії фронту із українськими військами.Джерело: «Радіо Свобода» з посиланням на свідчення жителів Донецька, військові Збройних сил на лінії зіткнення в коментарі «Українській правді», facebook-сторінка військового журналіста Андрія Цаплієнка

Пряма мова очевидця в Донецьку: «На сотій одиниці збилися з рахунку. Ішла з Донецька трасою між Донецьком і Макіївкою, імовірно у бік Ясинуватої. З’їжджали на трасу з центра Донецька».


Деталі: Очевидці кажуть, що колона танків та бронетехніки пройшла центром міста близько 22:00 за Києвом. Ешелони рухалися вулицею Університетською в північно-західному напрямку, до лінії зіткнення.

За словами очевидців, у колоні помітили танки, БТР разом із людьми. Нібито за їх словами, рух техніки тривав упродовж години.


Як сказали виданню мешканці Донецька, за останні 8 років такої кількості військ на вулицях окупованого міста не пригадують.

Військові ЗСУ в коментарі УП кажуть, що їм з різних джерел говорять про подібні маневри військової техніки та мобілізованих чоловіків у різних напрямах по лінії зіткнення. Зокрема, на території якогось заводу в Макіївці завезли кілька тисяч мобілізованих, де їм роздають зброю та одяг. Нібито їхня чисельність становить кілька тисяч.

Очевидці кажуть, що великі колони техніки помітили в різних районах Донецька та околицях.

Також, за словами співрозмовників УП на лінії зіткнення, нібито бойовики в окупованих містах сказали місцевим мешканцям сидіти вдома щонайменше найближчі дві доби.

Крім того, як повідомляє «Радіо Свобода», у Донецьку після оголошення указів президента РФ Володимира Путіна про визнання незаконних збройних фомрувань так званих «ДНР» і «ЛНР» розпочали вуличні святкування з музикою та феєрверками.

Залиште свій коментар