У «ДНР» заговорили про повернення в Україну, заява ватажка бойовиків: «У Росії викреслили…»

У «ДНР» заговорили про повернення в Україну, заява ватажка бойовиків: «У Росії викреслили…»

Колишній голова так званої «Ради безпеки Донецької народної республіки» Олександр Ходаковський звинуватив Росію в тому, що «ДНР» тій виявилася непотрібнаПро це він написав у своєму телеграм-каналі.

Причиною для такої заяви стало те, що в Кремлі викреслили пункт про приєднання «Л/ДНР» до Росії з «референдуму» 2014 року, і тепер на всіх рівнях російська влада заявляє про те, що окупована частина Донбасу повинна повернутися до складу України.


Александр Захарченко Ходаковский

За словами Ходаковського, жителі окупованих територій «не цілком росіяни».

«Багато друзів-росіяни – та й не друзі теж – подейкують, що в Росії про нас думають, що ми дивимося в дві сторони… Хіба ми винні, що саме в Росії нам викреслили пункт про приєднання в бюлетенях для референдуму? Хіба це ми винні, що на всіх офіційних російських рівнях говорять тільки про умови нашого повернення в Україну? Хіба це наша вина, що всіх з чотирнадцятого року прибрали з влади, замінивши їх на більш гнучких і поступливих, більш прийнятних Україні на випадок, якщо вдасться домовитися про відповідний формат повернення? Не думаю, що в цьому є наша вина — ми за свої рішення заплатили високу ціну», – обурюється екс-бойовик.


Раніше Ходаковський розповів, як найманці РФ могли вийти на кордони Харкова, Дніпра і Запоріжжя, розширивши територію «Л/ДНР». Він не приховував розчарування тим, що бойовики упустили шанс упритул наблизитися до цих міст.

боевики, Донбасс

«Вийди ми на межі областей — вже і Харків з Дніпропетровськом і Запоріжжям відчували б наше дихання впритул… Не вистачило нам «будматеріалів» і ще чогось важливого. Але, як говорите ви і я сам періодично, історія не знає умовного способу. Що далі? А як у тій відомій пісні: слід жити. Жити в тому, що зуміли побудувати. Мріяти про розширення «житлоплощі», але поки намагатися зберегти і хоч якось облаштувати те, що маємо», – заявив він.

Залиште свій коментар