У «ДНР» заговорили про повернення в Україну, заява ватажка бойовиків: «У Росії викреслили…»

У «ДНР» заговорили про повернення в Україну, заява ватажка бойовиків: «У Росії викреслили…»

Колишній голова так званої «Ради безпеки Донецької народної республіки» Олександр Ходаковський звинуватив Росію в тому, що «ДНР» тій виявилася непотрібна

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.


Причиною для такої заяви стало те, що в Кремлі викреслили пункт про приєднання «Л/ДНР» до Росії з «референдуму» 2014 року, і тепер на всіх рівнях російська влада заявляє про те, що окупована частина Донбасу повинна повернутися до складу України.

Читайте також:   Кpивopiжaнкa: “Тiльки cпpoбуйтe зaчeпити нaшoгo Пpeзидeнтa, тoдi ви нa cвoїй шкуpi дiзнaєтecя, щo тaкe нapoдний гнiв!”

Александр Захарченко Ходаковский

За словами Ходаковського, жителі окупованих територій «не цілком росіяни».«Багато друзів-росіяни – та й не друзі теж – подейкують, що в Росії про нас думають, що ми дивимося в дві сторони… Хіба ми винні, що саме в Росії нам викреслили пункт про приєднання в бюлетенях для референдуму? Хіба це ми винні, що на всіх офіційних російських рівнях говорять тільки про умови нашого повернення в Україну? Хіба це наша вина, що всіх з чотирнадцятого року прибрали з влади, замінивши їх на більш гнучких і поступливих, більш прийнятних Україні на випадок, якщо вдасться домовитися про відповідний формат повернення? Не думаю, що в цьому є наша вина — ми за свої рішення заплатили високу ціну», – обурюється екс-бойовик.


Раніше Ходаковський розповів, як найманці РФ могли вийти на кордони Харкова, Дніпра і Запоріжжя, розширивши територію «Л/ДНР». Він не приховував розчарування тим, що бойовики упустили шанс упритул наблизитися до цих міст.

боевики, Донбасс

«Вийди ми на межі областей — вже і Харків з Дніпропетровськом і Запоріжжям відчували б наше дихання впритул… Не вистачило нам «будматеріалів» і ще чогось важливого. Але, як говорите ви і я сам періодично, історія не знає умовного способу. Що далі? А як у тій відомій пісні: слід жити. Жити в тому, що зуміли побудувати. Мріяти про розширення «житлоплощі», але поки намагатися зберегти і хоч якось облаштувати те, що маємо», – заявив він.

Залиште свій коментар