У Дніпрі 6 років б’ють і принижують дитину: в неї плюють і кидають пляшки

У Дніпрі 6 років б’ють і принижують дитину: в неї плюють і кидають пляшки

Мама особливої дитини розповіла про знущання над синомУ Дніпрі вже шість років знущаються над особливою дитиною. Хлопчика постійно принижують і б’ють діти. Про це розповіла його мама Тетяна в одному з постів в соцмережі Facebook. Вона попросила допомоги у людей, бо не знає, як боротися з насильством і грубістю.

«У мене особлива дитина, навчається інклюзивно в НВК 102. Протягом 6 років її періодично б’ють, принижують, провокують», — написала мама хлопчика.


Зазначимо, що жінка не вказала вік дитини. Вона повідомила, що 5 вересня її син пішов грати на стадіон. Вона не хвилювалася, через те, що там були дорослі і мами з колясками. Потім жінка зайшла в соцмережі і побачила відео, на якому жорстоко б’ють і принижую її сина.

«За кадром чую, як голос підлітка ображає мого сина і, як він підказує другому хлопчику, куди і як треба його бити. Через хвилину я була на шкільному стадіоні. Вже там я дізналася, що бив його не один хлопчик і, що не тільки діти це спостерігали, але молоді матусі і дорослі мужики в 5 метрах займалися своїми питаннями. Куди котиться світ як мені зупинити це?» — з розпачем запитала мама в соцмережі.


Жінка просить у користувачів мережі допомоги, але в коментарях до посту не відповідає на запитання.

«У мою дитину, плюють, кидають пляшки, кидають шини, підстрибують і б’ють ногами в спину, а якщо завтра вдарять так, що він не встане???» — написала вона.

Українці в коментарях радять жінці написати заяву в поліцію, адже у неї є всі докази побиття її сина, тобто відео.

  • Відео зберегли? Пишіть заяву в Ювенальну поліцію.
  • Діти жорстокі, дорослі байдужі, а ви??Як ви могли залишити таку дитину одну? Знаючи, що це постійно відбувається?
  • Заяву в поліцію з подальшим «розголосом» в ЗМІ і соцмережах. Щоб дійшло до кожного.
  • Взяти це відео і в поліцію, побачити, хто там такий герой, хто б’є і в колонію для неповнолітніх. А також піти на телебачення. Головне ні в якому разі не мовчіть. Вам допоможуть.
Залиште свій коментар