У Бучі російські окупанти розстріляли батька трьох дітей, син дивом врятувався: подробиці трагедії

У Бучі російські окупанти розстріляли батька трьох дітей, син дивом врятувався: подробиці трагедії

У Бучі під Києвом російські окупанти цинічно розстріляли батька трьох дітей. Синові, який був на місці вбивства, пощастило – кулі пройшли крізь руку і капюшон куртки, не зачепивши голову. Сім’ї довелося поховати чоловіка у дворі свого будинку та залишити місто. Зараз вони у безпеці, але хочуть, щоб російського злочинця було покарано.Нелюд вистрілив у серце

17 березня в Бучі під Києвом сталася трагедія. Юрист Руслан Нечипоренко разом із молодшим 14-річним сином Юрієм вирушили до центру по гуманітарну допомогу. Їм потрібно було взяти ліки та трохи бензину для генератора. У Бучі вже давно немає ні світла, ні тепла, ні зв’язку.


Руслан із сином їхали велосипедами із невеликими рюкзаками, на руках у них були білі пов’язки. Вони не встигли від’їхати від свого будинку і кілометр, як назустріч їм вийшов російський військовий.

Загиблий Руслан Нечипоренко

Як розповідає дружина Руслана, Алла Нечипоренко, окупант зупинив їх і став питати, куди вони їдуть. «Чоловік пояснив, що по продукти. Якоїсь миті він озирнувся, щоб подивитися, де Юра, і пролунав постріл. Нелюд вистрілив просто в серце Руслану, куля пройшла наскрізь. Після цього він вистрілив у сина і поранив його в руку. Юра впав і його накрив капюшон з курточки, він ще піднявся над головою, і це врятувало сина. Цей нелюд вистрелив йому в голову, але куля пройшла через тканину. Син трохи полежав, а коли той солдат пішов, устав і побіг у підвал дитсадка. Там були люди з дітьми, вони допомогли йому», – розповідає Алла.


Руслан із трьома синами

Руслана поховали у дворі будинку

Тіло Руслана залишилося на дорозі. Лише другого дня російські окупанти погодилися віддати тіло чоловіка. Рідні взяли тачку, мама Руслана попросила двох солдатів супроводити її, побоюючись теж бути вбитою.

Коли вона вийшла надвір, то знову з’явився агресивний російський солдат. Тільки побачивши, що жінку супроводжують його товариші по службі, він відступив.

Руслана привезли на тачці у двір рідного дому. Люди допомогли викопати могилу та поховати чоловіка.

Юра дивом врятувався

Проте сім’я вирішила залишити Бучу. Вночі знову були сильні обстріли. Їм треба було дістатися центру, де від міської ради відходив автобус зеленим коридором.

«Ми йшли тією ж дорогою, де загинув мій чоловік. Ішли я, мої троє синів і свекруха. Ми всю дорогу тремтіли і молилися, щоб нас не вбили. Постійно стріляли, щось вибухало. Але ми врятувалися», – каже Алла.

Сім'я Руслана та Алли

Вона також звернулася до поліції, повідомила про вбивство чоловіка та почала шукати свідків злочину. Наразі сім’я перебуває в безпечному місці, у літніх родичів. Але їм потрібна матеріальна підтримка, бо люди втекли із міста ні з чим. Сама Алла працювала у дитячому садку.

Допомогти сім’ї можна, перерахувавши гроші на картку 5168745606164116 Алла Нечипоренко.

Залиште свій коментар