У бік окупованого Криму запустили прапор України з посланнями

У бік окупованого Криму запустили прапор України з посланнями

На Херсонщині активісти запустили у бік окупованого Росією Криму український прапор. На ньому всі небайдужі могли залишити послання для мешканців півострова.Акцію організували 28 лютого, вона присвячена Дню опору російської окупації українського півострова. Прапор запустили у Крим на повітряних кулях з Каланчака.

Що відомо про цей прапор

  • Його розміри – 20 на 6 метрів.
  • Пошила його Оксана Муравльова, переселенка й волонтерка з Краматорська.
  • Свої звернення на українському прапорі залишили відомі кримськотатарські діячі.
  • Зокрема – керівник Меджлісу Рефат Чубаров та його заступник Ільмі Умеров.

Ісмаїл Рамазанов, один з координаторів заходу, пояснив, що прапор розмістили «Кримському будинку» у Києві перед тим, як запустити його. Усі охочі могли прийти та написати побажання для кримчан.


«Діти писали: «Крим – Україна», «Крим буде Україна». Цей прапор буде об’єднувати не тільки кримчан навколо проблем Криму, а й усіх українців», – підкреслив він.

Український прапор запустили у бік Криму
Український прапор запустили у бік Криму / Фото «Крим. Реалії»


Український прапор запустили у бік Криму
Усі охочу могли залишити на прапорі послання до кримчан / Фото «Крим. Реалії»

Рамазанов: Ми є голосом політв’язнів

Крім цього, Рамазанов розповів, що до нього зверталися представники діаспори, зокрема – з Туреччини та Латвії, аби теж залишити свої підписи на цьому прапорі.

Я кожен раз під час таких акцій нагадую, що досі залишаються у полоні політв’язні. У ці дні ми є голосом тих хлопців, які борються в умовах неволі за свої права, за Україну,
– наголосив він.

Зауважимо, що території Росії, в окупованому Донбасі та Криму перебуває приблизно 300 українських політв’язнів з України. Окупанти постійно порушують їхні права.

Саме тому колишні бранці Кремля напередодні створили платформу «Звільнення в’язнів». Вони намагатимуться знайти способи звільнення українців з російського полону.

https://novyny.24tv.ua/bik-krimu-zapustili-prapor-ukrayini-poslannyami-foto-krim-novini_n1555498

Залиште свій коментар