Троє суддів Верховного суду України подали у відставку – ЗМІ

Троє суддів Верховного суду України подали у відставку – ЗМІ

Суддя Верховного суду України Микола Гусак подав у відставку після 20-річного стажу в професії. Слідом за відходом корифея звільнитися з посади вирішили Володимир Британчук і Василь Огурецький.Як повідомило видання «Дзеркало тижня», Гусак став 12-м суддею зі 190 чинних, хто ухвалив рішення покинути посаду в останні кілька років. «Українськi Новини» зазначили, що Британчук і Огурецький – співробітники Касаційного кримінального, а Гусак – Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду.

Усі вказані судді написали заяви про звільнення за власним бажанням. Відставку співробітників повинні розглянути на засіданнях 31 серпня, 2 і 7 вересня.


Гусак уперше одягнув мантію судді ще у 2001 році. Він виконував обов’язки до 2016 року, а після реформування системи успішно пройшов конкурс на переатестацію і працював у новому Верховному суді ще чотири роки.

Журналісти додали, що у 2017 році Гусака внесли до складу Першої Дисциплінарної палати. З 2017-го по 2019 рік він був членом Вищої ради правосуддя.


Залиште свій коментар