Однак росіяни до цього підготувалися. Про це в ефірі 24 каналі сказав представник тероборони, депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Так, вчора, 10 квітня, в Херсоні люди хотіли вийти на проукраїнський мітинг для того, щоб вчергове сказати «ні» окупації, вшанувати пам’ять загиблих, які померли від рук російсько-фашистських загарбників.


А також, щоб висловити протест незаконному утримуванню наших українців у підвалах,
– сказав Хлань.

Він додав, що «рашисти дуже добре підготувалися до цієї справи». Вони фактично стояли по периметру і готувались захопити тих, хто намагався вийти на мітинг за Україну.


У стилі фашистів: людей масово затримують і тримають в підвалах

«Люди казали, що одразу розуміли, що буде масове затримання. І навіть тоді, коли почали збиратися, максимально близько підлітали квадрокоптери, щоб розпізнати людей», – повідомив депутат.

Тобто, як він пояснив, російські загарбники хотіли почати масове затримання на цій акції. Однак якщо раніше вони викрадали людей вночі, то зараз їх вже нічого не стримує. Вони затримують мирних мешканців серед білого дня. І роблять це «у стилі фашистів».

Очевидець розповів, що окупанти 3 дні тримали його прикутим до батареї у підвалі. У сусідній кімнаті він чув, як людей б’ють та катують, майже нічого не давали їсти, а потім допитували на камеру,
– розповів тероборонець.