«Треба валити з країни»: депутатка Колісник двічі пояснила свої скандальні слова

«Треба валити з країни»: депутатка Колісник двічі пояснила свої скандальні слова

Навколо листування «слуги народу» Анни Колісник про те, що «треба валити з країни», розгорівся скандал. У мережі звернули увагу на те, що жінка відправила повідомлення під час доповіді у Раді головнокомандувача ЗСУ. Сама нардепка запевнила, що між цим немає зв’язку.На фото, оприлюднених журналістами, видно повідомлення «Ми слухаємо Хомчака» та «Треба валити з цієї країни». Точну дату відправлення розгледіти важко.


На цю тему політикиня написала 2 дописи у своєму фейсбуці, але перший видалила незадовго після публікації. Зауважимо, що у соцмережі вона підписана як «Колесник», а на сайті Ради – «Колісник».

Спроба №1

Спочатку Колісник написала, що не планує покидати країну назавжди. Мовляв, мала на увазі всього лише відпочинок на травневі свята.


Я жива людина і маю право на відпочинок, як і кожен. Люблю свою країну і до іншої виїжджати не збираюся,
– запевнила депутатка.

Й додала, що їй прикро, що ЗМІ саме так розтлумачили її слова. «Шкода, що їх не цікавить робота в комітеті та поза стінами Ради», – додала вона.

Допис Колісник у фейсбуці
Допис Колісник у фейсбуці / Скриншот

Наразі цього допису вже немає на сторінці депутатки, він також недоступний при переході за відповідним посиланням. Натомість там з’явилася нова публікація.

Спроба №2

О 16:29 Колісник опублікувала вже розлогіше пояснення. Зокрема запевнила, що листування не пов’язане з доповіддю Хомчака. Мовляв, 2 повідомлення стосуються різних тем.

«Я не пишу по еміграцію, а про відпочинок на травневі свята. Так, я збираюся відпочити, коли матиму перерву від роботи. Нічого спільного з «виїздом» із країни назавжди», – написала вона.


Нова публікація депутатки Колісник / Скриншот

«Вклалися у розкрутку цієї псевдосенсації ті, у кого вже давно все підготовлено саме для «закордонного патріотизму» – офшори там, діти там, спільники там», – вважає Колісник.

«Слуга народу» запевнила, що вона патріотка своєї країни та не збирається її покидати. А у парламенті займатиметься тим, заради чого туди прийшла – змінюватиме країну на краще.

 

Залиште свій коментар