Тіло померлого в Польщі українця доправили додому з «тоннами гриму» на обличчі: батько розповів деталі

Тіло померлого в Польщі українця доправили додому з «тоннами гриму» на обличчі: батько розповів деталі

Коли тіло Дмитра Никифоренка, який помер у польському витверезнику після знущань поліцейських, доправили на батьківщину в Україну, на його обличчя було нанесено дуже багато гриму. Рідні уточнили, що це сталося через два тижні після смерті.Подробиці батько загиблого Сергій Никифоренко розповів «Фактам». Чоловік підкреслив, що батькам не дали навіть обійняти і поцілувати сина в труні під час прощання.

«Мовляв, триває слідство, тіла ще не можна торкатися», – пояснили він, додавши, що «на обличчі і руках були тонни гриму».


Никифоренко додав, що доправлення тіла з Польщі обійшлося приблизно в чотири тисячі євро.

Він також подякував за допомогу колективу немирівського ліцею № 2, де навчався син, його однокласникам, друзям, колегам і землякам із Миколаївської та Вінницької областей.


«Діма відкладав гроші на весілля, а вийшло, що на похорон. Головним для нас було зняти з сина тавро наркомана і алкоголіка», – розповів батько.

Дмитро Никифоренко під час служби.

Він уточнив, що син із дитинства займався спортом – стріт воркаутом (вулична гімнастика) – і був одним з найактивніших атлетів.

«Хлопці навіть виступали в Києві на Х-факторі. Ними пишався весь Немирів. Син не мав шкідливих звичок. Після школи закінчив будівельний технікум за спеціальністю «обслуговування газового господарства», потім – університет. Відслужив півтора року в Національній гвардії України в Харкові. Якби він був наркоманом чи алкоголіком, як згодом його обмовили деякі польські журналісти, чи зміг би успішно вивчитися і зразково відслужити в підрозділі, де дуже високі вимоги», – обурюється Никифоренко.

 
Дмитро Никифоренко.

Чоловік додав, що Дмитро ніколи не порушував трудової дисципліни та техніки безпеки.

У листопаді він планував одружитися зі своєю дівчиною, а також восени повинен був отримати офіційний статус у Польщі.

Залиште свій коментар