«Ті, хто щоденно дарує нам вільне життя»: Зеленський привітав військових з Днем Збройних сил України

«Ті, хто щоденно дарує нам вільне життя»: Зеленський привітав військових з Днем Збройних сил України

Президент Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з Днем Збройних сил України, подякував їм за те, що захищають державу і забезпечують свободу для українців. Окремо він також привітав військових кореспондентів і волонтерів, які стали невід’ємною частиною ЗСУ.Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні одне з найважливіших наших свят – День Збройних сил України. День, коли треба бути лаконічнішим, змістовнішим, конкретнішим і щирим. Тому скажу лише декілька речей. Найважливіших.


Перше. Кожен з нас може жити своїм звичним життям, реалізовувати мрії та планувати майбутнє виключно завдяки тим чоловікам і жінкам, які захищають нашу державу у Збройних силах. Саме вони забезпечують для нас свободу. Можливість будувати свій комфорт, шукати своє щастя. Коли вповні це усвідомлюєш, вдячність за це – безмежна. Кожному українцю сьогодні варто про це замислитись.

Друге. Зазвичай цього не роблять, але включив би до кола тих, кого вітають у цей день, також військових кореспондентів і наших волонтерів. Бо таке щире захоплення армією й таку повагу до бійців, як у них, мало в кого ще можна зустріти. А що особливо цінне, то це емоційна підтримка ними воїнів на фронті та після повернення. <…>


І третє. День Збройних сил – це час сказати не тільки про те, що було, і про нашу вдячність воїнам, які врятували Україну від агресії Росії, а й про перспективу. Світ змінюється. Іншим скоро буде й те, як людство воює», — написав Зеленський і додав, що держава має вкладати суттєві кошти у модернізацію ЗСУ. Він також назвав серйозні загрози майбутнього — штучний інтелект, роботизація, безпілотники, нові форми та методи агресивного впливу на країни та інформаційної боротьби.

«Українці – мирний народ. Ми справді хочемо чесного припинення війни на Донбасі, повернення всіх наших тимчасово окупованих територій і людей. Але не маємо ілюзії, що після цього можна буде розслабитись і не дбати про оборону. Не маємо також жодних ілюзій щодо справжніх намірів країни-агресора.

Стільки наших захисників віддали свої життя, щоб Україна вистояла, що жоден з нас тепер не має права допускати халатності, як раніше. Коли керівники держави зосереджувалися на чому завгодно, крім Збройних сил. Тож дякую за службу! І вітаю всіх з Днем Збройних сил України! Зі святом тих, хто щоденно дарує нам вільне життя», — підсумував президент.

Він також взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України біля Маріїнського палацу.

Залиште свій коментар