Терпіла знущання 30 років, а потім взялася за сокиру: моторошні подробиці кривавої розправи на Одещині

Терпіла знущання 30 років, а потім взялася за сокиру: моторошні подробиці кривавої розправи на Одещині

Жінці – 56 років, чоловік був на рік молодший. Їй загрожує до 15 років за ґратами. 



На Одещині 56-річна жінка вбила свого чоловіка. Слідчим у всьому зізналася — мовляв, помстилася за побої, вимагання грошей, знущання та образи. Сьогодні суд взяв її під варту.

Про те, які перспективи у цієї справи — 8 лютого йдеться в сюжеті ТСН.19:30.


Тіло чоловіка на своєму подвір’ї знайшов сусід. Поліцейські, які приїхали на виклик, швидко вийшли на слід. Підозрювана у всьому зізналася одразу.

Прожили разом три десятки років. Мають трьох спільних повнолітніх дітей. Колись були подружжям, потім розлучилися, але залишилися під одним дахом, бо не мали куди йти. З часом знову зійшлися. Весь цей час чоловік знущався і з неї, і з дітей — про це знало усе село, бо був агресивний і за межами свого дому.


Жінка працювала, чоловік – ні. Забирав в неї зароблене – на випивку. І щоразу бив — каже жінка. То ж в якийсь момент зрозуміла – якщо не вона, то він вб’є її.

«Громадянка не стала приховувати свої провини і заявила, що помстилася за всі образи, що він завдав їй впродовж життя», — зазначили в поліції.

Жінка розповіла: спочатку – напоїла жертву горілкою. Купила аж дві пляшки. А вночі, коли заснув, розбила голову сокирою. Тіло замотала у ковдру та вивезла тачкою на ділянку сусіда. Там і викинула.

Багаторічне домашнє насильство без підтримки та допомоги, без втручання правоохоронців часто закінчується трагічно — кажуть в організації із захисту прав жінок і дітей. Жертв домашніх тиранів закликають в жодному разі не мовчати.

«Якщо ми говоримо, що потерпіла навіть банально жодного разу не зверталася до поліції, тобто цей факт домашнього насильства не зафіксований – це означає, що суд просто не знатиме, що особа страждала від домашнього насильства», — пояснює директорка департаменту національних «гарячих» ліній та соціальної допомоги ГО «Ла Страда-Україна» Альона Кривуляк.

Залиште свій коментар